En geç 48 Saat İçinde Dişleriniz Ağzınızda…
HABERLER
En geç 48 Saat İçinde Dişleriniz Ağzınızda…
12 Ocak 2017

En geç 48 Saat İçinde Dişleriniz Ağzınızda…

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Polikliniği’ne gelin, en geç 48 saat içinde dişsizliğinize son verelim.

 

Diş hekimliği tedavi alanlarında yaygın olarak kullanılan implantlar, eksik dişlerin neden olduğu boşlukları doldurmak üzere tasarlanmış, titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir. Tekli, çoklu ya da tam diş eksikliği olan herkese kolayca uygulanabilen implant tedavisi, lokal anestezi altında yapılan bir işlemdir. İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da konforsuzluk hissedilmez.

 

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe İlçesi’nde yer alan diş hastanemiz ve polikliniğimizde gerçekleştirilen implant tedavileri, diğer alternatif yöntemlere göre daha konforlu, estetik ve fonksiyonel bir tedavi yöntemidir. Hastanemizdeki 3 boyutlu  tomografi desteği ve ileri teknoloji ekipmanlar, implant yapılması mümkün olmayan hastalara  da implant yapılmasını mümkün kılmaktadır.

 

Hem hastanemizde hem de polikliniğimizde hiç dişi olmayan ve çene arka kemiklerinde erime görülen hastalarda tomografi desteği ve dijital teknolojik programlar yardımıyla uygun açılarla yerleştirilen dental implantlar, üzerine en geç  48 saat içinde geçiçi sabit protezler takılarak, hastalarımızın iyileşme sürecinde dişsiz kalmalarının önüne geçmekteyiz. Hastalarımızın sosyal hayatları etkilenmeden, yeme içme fonksiyonlarında bir değişim olmadan 48 saat içinde sabit geçici protezler yapabilme ve hastalarımızın kullanımına sunabilmemiz, hastanemizi ve polikliniğimizi bu konuda ayrıcalıklı kılmaktadır.

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
BİZE ULAŞIN