Dr. Mehmet Ağırnaslıgil

Dr. Mehmet Ağırnaslıgil
 • Dr. Mehmet Ağırnaslıgil
 • Endodonti (Kanal Tedavisi)

 • ÖZGEÇMİŞ

  Dr. Mehmet Ağırnaslıgil, Marmara Universitesi Diş Hekimliği Fakültesini 2009 yılında bitirdikten sonra diş hekimi olarak çalışmaya başlamış ve 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı Endodonti Anabilim Dalı'ndaki uzmanlığını 2018 yılında tamamlamıştır.
   
  Üç Fark Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Remedy Hospital, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde diş hekimi olarak çalışmış ve 2018 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin Endodonti (Kanal Tedavisi) Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır.
   
  Sahip olduğu sertifikaları arasında; European Society of Endodontology 18th Biennial ESE Congress (Brüksel, Belçika,2016), GençEDAD 2. Zirvede Estetik Kış Sempozyumu (Kayseri,Türkiye,2016), Türk Endodonti Derneği 13. Uluslararası Bilimsel Kongresi (Nevşehir,Türkiye,2015), European Society of Endodontology 17th Biennial ESE Congress (Barselona, İspanya,2015), Uluslararası Endodontik Eğitim Birliği 1. Online Bilimsel Kongresi (2013), FDI 2013 Dünya Dental Kongresi (İstanbul,Türkiye, 2013) bulunmaktadır.
   
  Yayınları arasında da Kasım 2015'de  International Endodontic Journal'da “Apically extruded debris during root canal preparation using Vortex Blue, K3XF, ProTaper Next and Reciproc instruments” bulunmaktadır. 

   

BİZE ULAŞIN
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
BİZE ULAŞIN