Yrd. Doç. Dr.  Mete Toptaş

Yrd. Doç. Dr.  Mete Toptaş
 • Yrd. Doç. Dr.  Mete Toptaş
 • Periodontoloji ve İmplantoloji Uzmanı

Dentakademi Ağız ve Diş Merkezi’nde periodontoloji (diş eti) - implantoloji uzmanı olarak görev alan Yrd. Doç. Dr. Mete Toptaş'a ait özgeçmişi inceleyebilir, online randevu alabilir ve hekiminize danışabilirsiniz.

 • ÖZGEÇMİŞ

  2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra 2013 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünden Doktora derecesi ile mezun olarak Periodontoloji uzmanı ve doktor ünvanı almıştır.
   
  2007 yılında Ankara’da kendi muayenesinde çalışma hayatına başlamış, İstanbul Gümüşsuyu Asker Hastanesi, Ankara Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. 2018 yılı başından bu yana Özel Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Periodontoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır. İngilizce bilmektedir.
   
  Uzmanlık ve tedavi alanları içinde periodontal plastik cerrahi, yumuşak doku şekillendirilmesi, dişetinde pembe estetik uygulamaları, bilgisayar destekli ve ileri implant uygulamaları bulunmaktadır.

   

BİZE ULAŞIN
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
BİZE ULAŞIN