WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Diş Hekimi Korkularına Karşı Güvenilir ve Etkili Çözüm: Bilinçli Sedasyon

Dişhekimi korkularının etkili ve güvenilir bir çözümü var!

Diş tedavisi gereksinimi kendini gösterdiği anda kendiliğinden şekillenen iğne kaygısı ve dental fobi nedeniyle birçok kişi tedaviden kaçmakta ya da yarıda kesmektedir. Tamamlanmayan tedaviler nedeniyle sonuç diş kaybı olarak karşımıza çıkar.

Diş tedavisi denildiğinde sizi kaygılandıran korkularınızın önünü kesmek için güvenilir bir çözümümüz var:

Bilinçli Sedasyon…

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Polikliniği’nde kaygı seviyesi yüksek veya öğürme(bulantı) refleksi kuvvetli hastalarımızın, beden kontrolü olmayan engellilerimizin, uyumsuz ve korkusu olan çocuk hastalarımızın tedavilerini sedasyon yöntemi ile tedavi edebilmekteyiz.

Bilinçli Sedasyon, diş tedavileri esnasında ortaya çıkabilecek olan olumsuz hisleri ortadan kaldırmak amacıyla merkezimizin ameliyathanesinde genel anestezi uzman ve teknisyenlerinin yapmış olduğu işlemin adıdır. Vücuda damar yolundan herhangi bir ilaç verilmeksizin, burundan verilen gülme gazı olarak bilinen Azot Protoksit koklatılması ile hasta rahatlar ve üzerinde endişe yaratan duygulardan kurtulur dolayısıyla hekimin isteklerine kolaylıkla cevap vererek tedavisini yaptırır. Psikolojik travma yaşamayan hastanın endişelerinden kurtulup bir sonraki seansa gelmesi de çok daha kolay olmaktadır.

(Estetik Diş Hekimi Emrah İpek, Kanaltürk”te canlı olarak yayınlanan ve konuk olarak katıldığı Derya’nın Dünyası programında implant, diş beyazlatma, gülüş estetiği ve diş hekimi korkusu hakkında sorulan sorulara cevap veriyor.) 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’nin İlk ve En Kapsamlı
A Tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Hayata Gülümseyin
MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

POLİKLİNİK

POLİKLİNİK

Feyzullah Mah. Mimarsinan Cad. Krizantem Sk. No:19 Maltepe/İstanbul-TÜRKİYE

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun