WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz. Önce telefon numaranızı yazınız.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Dentakademi, 09:00 - 23:00 saatleri arası diş tedavi hizmeti sunan bir diş kliniğidir.

Maltepe’de bir diş kliniği: Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yoğun tempoda yaşadığımız günlük hayatımızda kat ettiğimiz yolumuz üzerindeki birçok yeri fark etmeden geçebiliyoruz. Kimi zaman yıllardır yaşadığımız yerde bir yer sorulduğunda şaşırabilip “neredeymiş orası?” dediğimiz zamanlar olabiliyor. Oysa ki her gün önünden geçiyoruzdur, farkında değilizdir. Taki o an gelip, ihtiyaç duyacağınız zamana kadar da görmeden gelip gitmeye devam ederiz. Bir günde kaç diş kliniğinin önünden geçiyorsunuz? Hangilerini hatırlıyorsunuz?

Bununla ilgili olarak Maltepe’nin değerli sakinlerine birkaç sorumuz var?

Dişiniz ağrıdığı zaman Dentakademi’ye nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yerini ihtiyaç duyan birisine tarif edebilir misiniz? Ya da Maltepe’deki diş kliniğimizin uluslararası başarıları hakkında bilgi sahibi misiniz?

Kısaca Dentakademi…

Maltepe’deki ağız ve diş sağlığı merkezimiz multidisipliner tedavi yöntemi ile hastalarımızı tedavi etmekteyiz. Hastalarımız tedavileri diş hekimliğinin hangi branşına dahil oluyorsa, hastalarımızın tedavileri tıpkı bir tıp hastanesindeki gibi diş hekimliğinin o branşında uzmanlıklarını tamamlamış diş hekimlerimizce yapılmaktadır.

Maltepedeki Merkezimizde hangi branşlarda tedavi hizmeti verilir?

Diş hekimliğinin tüm branşlarında tedavi hizmeti verilmektedir. Bu branşlar nelerdir? Hangi tedaviler uygulanmaktadır?

Oral diyagnoz, çene cerrahisi ve implantoloji, periodontoloji (diş eti hastalıkları tedavisi), pedodonti ( çocuk diş hekimliği), ortodonti ( tel tedavisi), protetik diş tedavisi (diş protez uygulamaları), endodonti (kanal tedavisi), restoratif diş tedavisi (dolgu uygulamaları) branşlarında hizmet vermektedir.

Bu branşlarımızın yanında hastalarımız için önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç noktaya daha değinmek istiyoruz.

Merkezimizde diş hekimi korkusu (dental fobi) yaşayan, öğürme refleksi yüksek olan ve beden kontrolünü sağlayamayan özel hastalarımız için sedasyon uygulaması ile diş tedavisi imkanı sunmaktayız. Diş hastanemizin cerrahi katındaki ameliyathanemizde tam teşekküllü genel anestezi ve sedasyon ünitemiz bulunmaktadır. Anestezi ve reanimasyon hekimimiz ve teknikerleri kontrolünde yapılan sedasyon tekniği ile hastalarımızı uyku halinde tedavilerini gerçekleştirmekteyiz.

Sizde dental fobi yaşayan binlerce kişiden biri iseniz ve bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz diş tedavinizi yaptıramıyorsanız Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mize uğrayıp, bir çayımızı içmelisiniz. Sorularınıza memnuniyetle cevaplamaya hazırız.

Dentakademi’de muayene olabilmek için randevu almalı mısınız?

Maltepedeki Dentakademi Diş Hastanesi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Hastalarımızın gelmeden önce çağrı merkezlerimizi arayarak randevularını oluşturmalarını tavsiye etmekteyiz.

Randevum yoksa muayene olamaz mıyım?

Randevulu ve randevusuz tüm hastalarımıza kapımız her zaman açıktır. Kapıdan içeriye giren randevusu olmayan hastalarımıza oral diyagnoz hekimlerimiz muayenelerini gerçekleştirip, tedavi planlarını oluşturmaktadırlar. Randevusu olmayan hastalarımız hoşgörüsüne sığınarak hekimlerimizin yoğunluğu doğrultusunda bir miktar bekleme durumları olmakla birlikte en kısa sürede muayenelerini gerçekleştirmek üzere yardımcı olmaktayız.

Hangi saatler arasında çalışıyoruz?

Hastanemiz, milli ve dini bayramlarımız dahil olmak üzere yılın her günü tedavi hizmeti vermektedir. Hastanemiz 09:00 – 23:00 saatleri arasında hastalarına bakmaktadır. Uzman hekimlerimiz 09:00 – 19:00 saatleri arasında, nöbetçi hekimlerimiz de 19:00 – 23:00 saatleri arasında hasta tedavi hizmeti sunmaktadırlar.

Dentakademi’ye nasıl gelebilirim?

Maltepedeki diş hastanemiz ulaşımı kolay bir lokasyondadır. Diş hastanemiz Atatürk Cd. ile Kooparatif Cd.nin kesiştiği köşededir. E-5’e yakın olan diş hastanemizin özel otoparkı aracı ile gelecek olan hastalarımızın hizmetindedir.

Metro kullanacak hastalarımız Maltepe istasyonunda inip metronun 3 numaralı çıkışını takip etmeleri yeterlidir. Metronun 3 no.lu çıkışı hastamızı Atatürk Cd.ne çıkaracak yoldur. Sol kol üstünden sahil yönünde 300 mt kadar yürümeleri hastanemize ulaşmaları için yeterlidir. Maltepe merkezden kalkan yeşil başlıklı Fındıklı minibüsleri ile mavi başlıklı Kadıköy minibüsleri de diş hastanemizin önünden geçmektedir.

İhtiyaç halinde diş hastanemiz için hastalarımız 444 88 91 numaralı çağrı merkezi numaralarımızı arayarak görevli arkadaşlarımızdan tarif ve konum bilgisi isteyebilirler.

Merak ettiğiniz tüm konular ve sorularınız için bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz lütfen. Görevli arkadaşlarımızla birlikte sorularınıza cevap vermekten büyük memnuniyet duymaktayız. Kapılarımız her zaman sizlere açıktır.

 

İletişim:

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Bağlarbaşı Mh. Atatürk Cd. No:122 Maltepe – İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 88 91

WhatsApp Hattı: (542) 374 42 99

 

Bir Yorum
  1. Cevapla
    SİBEL KOCAMAN

    Çok temiz titiz ve özenle uygulanmış bi iş yeri gercekten samimiyetleri güler yüzleri ve ilgileri için çalışan arkadaşlara ve emeği geçen hekimlere teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun