WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz. Önce telefon numaranızı yazınız.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Yılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Seçildik

Türkiye’nin En İyisi Ödülleri’nde Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yılın en iyi ağız ve diş sağlığı merkezi ödülüne layık görüldük. Birçok alanda Türkiye’nin en iyilerinin seçildiği gecede Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hem Türkiye’nin hem de İstanbul’un en iyi ağız ve diş sağlığı merkezi ödülüne layık görüldü.Dentakademi:

Yılın en iyi ağız ve diş sağlığı merkezi…

Ödülü, Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucu hekimleri Dt. Umur Arıkan, Dt. Göker Taşkınsu ve Dt. Emrah İpek birlikte aldılar. Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Dt. Umur Arıkan “Bu ödülü almamızda emeği geçen tüm doktor ve ekip arkadaşlarımıza ayrıca bizlere güvenen tüm hastalarımıza teşekkür ediyoruz. Ağız ve Diş Sağlığı alanında kaliteden ödün vermeyerek hizmetlerimize devam ediyoruz.” dedi.

Bir telefon kadar uzağındayız

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe İlçesi’nde hastalarını tedavi etmeye devam eden Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne 444 88 91 numaralı çağrı merkezimizden, 542 374 42 99 numaralı WhatsApp hattımızdan ya da web sayfamızdaki online randevu modülünden randevu talebinizi ileterek ulaşabilirsiniz

 

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cd. No:122 Maltepe – İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 88 91

WhatsApp Hattı: 542 374 42 99

www.dentakademi.com.tr

3 Yorum
 1. Cevapla
  CANDAN GİZDEŞ

  Beş ay önce, çok şiddetli diş ağrısı, Pandeminin yarattığı korku ve endişe ile DENTAKADEMİ’ye geldim. Tedavi sürecim sonunda tüm dişlerim sağlığına kavuşmuş ve çok mutlu bir gülümseme ile hastaneden ayrılmamı sağlayan değerli diş hekimleri; Sn. Ziya Seferli, Sn. Ferhat Mısır, Sn. Merve Aytöre’ye en içten teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca hastalarına sakin, huzurlu ve hijyenik bir tedavi ortamı yaratan DENTAKADEMİ’ye, çok yakın ve sıcak ilgisi için Sn. Burcu hanıma sonsuz teşekkürler….

 2. Cevapla
  Seher sonuç

  Merhabalar; erkek arkadaşım ve ben bi çok kere hastanenizden hizmet aldık, bugün genel kontrol icin geldim ve son derece memnun kaldım, güleryüzlü personeli ve hekimleri ile gerçekten çok tatlılar😊, kontrol eden hekimin adını maalesef hatırlayamadım ama kendisi çok güzel ilgilendi 😊çok çok teşekkürler Dentakademi başarılarınızın devamını dilerim.

 3. Cevapla
  Özgür Çelik

  Dentakademi’ye arkadaşımın önerisiyle gittim. Dr. Sermet bey tarafından üç dolgu, diş taşı temizliği yapıldı. Dr Sermet Bey, son derece titiz, sistematik çalışan, işini çok iyi yapan, güleryüzlü bir hekim. Çok başarılı bir tedavi gerçeşleştirdi. Kendisine ve güleryüzlü asistanına çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun