WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz. Önce telefon numaranızı yazınız.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Başarısı

Diş hekimliğinin sanat ile buluştuğu Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,uzman hekimleri ve teknolojik altyapısı ile sizi İstanbul’da konforlu bir tedaviye davet ediyor.

İstanbul, Asya ve Avrupa’nın kesişim noktasındaki eşsiz konumu ve binlerce yıllık kültürel geçmişi ile hem tatilinizi yapabileceğiniz hem de tedavi hizmetinizi alabileceğiniz en uygun şehirlerden biridir.

Peki tam donanımlı diş hastanemizde sizlere neler sunuluyor?

Hastalarına, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunar…

Dentakademi Ekibi; 2013 yılından bu yana çeşitli ülkelerden gelen misafirlerini evlerinde hissettirmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Kendi alanlarında gerekli bilgi -birikim ve tecrübe sahibi uzman hekim kadrosu ile multidisipliner tedavi seçenekleri sunmaktadır.

Her hasta tespit edilen sorun ve ihtiyaçlarına bağlı olarak konusunun uzman hekimine tedavi olmaktadır.

İmplantta yüksek başarı…

Tüm dünyada implant uygulamalarında implantların başarı oranı yüzde 90 95 civarında iken Dentakademi Diş Hastanesinin implantta başarı oranı 98% dir. Bunun sebebi Dentakademi’nin son teknolojiyi kullanıyor olmasının yanısıra uzman hekimlerinin bilgi ve tecrübesidir. Çene kemiğinin neredeyse tamamen eridiği vakalarda bile dentakademi ağız ve diş sağlığı merkezi ileri cerrahi operasyonlar ile implantları başarı ile yapabilmektedir.

Çenede arka bölgelerde kemiğin sıfıra indiği durumlarda sadece 4 implant ile All on 4 implant tekniği denilen bir yöntemle tamamen sabit protezler yapılabilmektedir.

Dentakademi, Sedasyon ile bir adım önde…

Sedasyon derin uyku anlamına gelmektedir. Kliniğimizde tam teşekküllü ameliyathanemizde anestezi uzmanları tarafından rutin olarak sedasyon uygulanmaktadır.Hasta hiçbir acı korku endişe bulantı hissetmeden uyutularak tedavi olabilmektedir. Dental fobi yaşayan hastalarda oldukça yüksek başarı oranı yakalanmıştır..

Ortodontide estetik yaklaşım…

Ortodonti tedavisinde estetik uygulamalar ile hastalara yepyeni bir gülüş hediye edilmektedir. Diş eğriliğini düzeltmek için artık tel kullanmak zorunda değilsiniz. Ağızda görünmeyen şeffaf plaklar yardımıyla da diş çapraşıkları kliniğimizde düzeltilebilmektedir.

Hepa filtreli ameliyathane…

Tam teşekküllü ameliyathanemizde kullanılan özel hepa filtre sistemi sayesinde, cerrahi girişimlerde hastalara tam steril bir ortam sunulmaktadır. Hijyenik ortam sayesinde cerrahi işlem sonrası hastalarda herhangi bir komplikasyon oluşmamaktadır.

Çocuk ve engelli hastalara özel fiziki imkanlar…

Dentakademide çocuklar unutulmadı. Minik hastaların diş tedavileri yapılırken kendilerini ev ortamında hissetmeleri için tüm detaylar düşünülmüştür. Oyun alanının bulunduğu ve klinik kapılarında çizgi kahramanların olduğu çocuklara özel bir kat bulunmaktadır.

Engelli hastaların konforlu şekilde tedavilerini yaptırabilmeleri için her türlü fiziki koşul hazırlanmış durumdadır.

Kapıları sizler için ardına kadar açık olan Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde sertifikalı , yüksek kaliteli materyalleri ve en son teknolojik imkanları kullanan hekimlerimizin hünerli ellerinde güvendesiniz.

Dentakademi İletişim:

Tel: 444 88 91

WhatsApp: (542) 374 42 99

www.dentakademi.com.tr 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun