WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz. Önce telefon numaranızı yazınız.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Gülüşünüze estetik katan diş implant fiyatları ve avantajları Dentakademi Hastanesi’nde!

Dentakademi Hastanesi olarak, gülüşlerinizi sağlığınıza katan, güvenli ve başarılı dental implant tedavileri sunuyoruz. Dental implant tedavisine ilgi duyanlar için, hastanemizdeki diş implant fiyatları ve avantajlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

İmplant diş için fiyat aralıklarımızı implant diş fiyatları 2023 – DENTAKADEMİ (dentakademi.com.tr) bölümünde görebilirsiniz.

 

Dental implant tedavileri, bireylerin ihtiyaçlarına ve diş yapısına göre farklılık gösterir. Hastanemizde, implant tedavisi için uygun fiyat aralıkları sunarak, sağlığınıza önem veren herkesin erişimini kolaylaştırıyoruz. Dentakademi hastanesinde implant yaptıranların yorumları bölümümüzü ise okuduktan sonra verdiğimiz hizmetin kalitesi konusunda emin olacaksınız. Tedaviniz için sizinle birebir iletişime geçerek, ihtiyaçlarınıza uygun en uygun fiyatı belirlemek için uzman ekibimiz her zaman hazırdır.

2023 İmplant Fiyatları: 

Dentakademi Diş Hastanesi olarak, şeffaf ve güncel fiyat politikamız sayesinde, 2023 yılında güncellenen implant fiyatlarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Sağlık hizmetleriyle birlikte en son teknoloji ve uzmanlıkla donatılmış hizmetlerimizi, uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Unutmayın, implant diş ile ilgili tek değerlendirme kriteri fiyat değildir. İmplant diş tedavisinde hastalarımızdan ‘implant ne kadar ?’ gibi soruları sıkça alsak da “implant yapımı” ve “implant nasıl yapılır ?” gibi soruların cevapları da oldukça önemlidir. Dentakademi Diş Hastanesi bu doğrultuda size en uygun fiyata optimum kaliteyi garanti etmektedir.

Bununla birlikte dental implant tedavileriniz için kredi kartına taksitlendirme imkanı da sunuyoruz. Tedaviniz için en uygun ödeme seçeneğini seçerek, sağlığınıza kavuşmanızı kolaylaştırıyoruz. Sizler için çok farklı implant markaları seçenekleri sunuyoruz. Nitekim, dental implant tedavilerinde, farklı markalar ve teknikler mevcuttur. Dentakademi Diş Hastanesi olarak, alanında uzman ekibimizle en iyi sonuçları elde etmek adına özenle seçilmiş markalar ve güncel teknikleri kullanıyoruz. Bu sayede, implant diş yapımı için tedavinizin kalitesini ve dayanıklılığını maksimum düzeye çıkarıyoruz. Hastanemizde kullanılan farklı marka ve tekniklerin fiyatlandırması, kalite ve dayanıklılık gibi kritik faktörlere göre belirlenir. Tedavinizin daha detaylı planlanabilmesi ve size özel bir tedavi sürecinin oluşturulabilmesi için, hastanemizdeki uzman ekibimiz sizinle birebir iletişime geçer. Bu sayede, tedaviniz için en uygun marka ve tekniklerle, bütçenize uygun bir fiyatlandırma sunarız.

Hastanemizde literatürde yer alan markasının kalitesini ispatlamış  implant markaları kullanılmaktadır. Straumann, Nobel Biocare, Megagen, Bego ve Osstem markalarının implantlarını tedavilerimizde kullanmaktayız. İmplant ücretleri ise markalarına göre değişiklik göstermektedir. 444 88 91 numaralı çağrı merkezimizi arayarak fiyat ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Sağlığınıza Önem Veren, İstanbul’daki İdeal tercihiniz Dentakademi Diş Hastanesi’dir. Dental implant tedavileri, sağlığınıza önem veren bir karar gerektirir. Dentakademi Diş Hastanesi olarak, uzman kadromuz, güncel teknolojimiz ve uygun fiyat avantajlarımızla sizin için ideal bir tercih olmaktan gurur duyuyoruz. Siz de sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak için Dentakademi Diş Hastanesi’nden bir randevu oluşturun ve uzman ekibimiz size en uygun tedavi seçeneklerini sunsun. Sağlığınıza değer katan dental implant tedavilerimizle, hayatınızdaki gülümsemeye bir adım daha yaklaşın.

Sağlığınıza değer veren, güvenilir ve nitelikli dental implant tedavisi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere en uygun fiyat avantajlarıyla sağlıklı bir gülümsemeye kavuşmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dentakademi Diş Hastanesi’ne ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçin. Size özel tedavi planımızla, sağlığınıza değer katmaya hazırız!

 

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çağrı Merkezi: 444 88 91

Klinik WhatsApp Hattı: 542 374 42 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun