WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz. Önce telefon numaranızı yazınız.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

İmplantta Kış Kampanyasını Başlattık!

En son ne zaman bir diş hekiminin kontrolünden geçtiniz? Diş taşı temizliğinizi yaptırdınız mı? Ağız kokusu problemi mi yaşıyorsunuz? Yoksa gülerken ağzınızı mı saklıyorsunuz?

Eğer en son diş hekimi kontrolünüzü hatırlayamayacak kadar uzun bir süredir diş muayenesi yaptırmadıysanız, sağlığınızın tehdit altında olabileceğini biliyor muydunuz?

İşte fırsat! İmplantta kış kampanyası başladı…

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yeni yıla sağlıkla ve güzel bir gülümseme ile başlamanız için  “İmplantta Kış Kampanyası”nı başlatıyor.

31 Aralık 2019 akşamı saat 18:00’e kadar sürecek “Kış Kampanyası” kapsamındaki herkesin bütçesine uygun özel fiyatlardan yararlanmak için yapmanız gereken sadece randevu oluşturmak. Oluşturacağınız randevu size ne sağlayacak?

Ücretsiz röntgen çekimi ve muayene şansı ile genel bir ağız içi kontrolünden geçerek son durumunuz hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Yeni başlayan ve ilerledikçe ciddi yük oluşturacak sorunlara karşı tedbir alma şansını da yakalamış olacaksınız. Uzman hekimlerimiz tarafından yapılacak olan tedavi planlamasında “Kış Kampanyası” için özel fiyatlı implantlarımız ile bütçenizi sarsmadan hoş ve yeni bir gülüşün sahibi olacaksınız. Hepsinin ötesinde sağlığınız için riskleri ortadan kaldırmış olacaksınız.

Neden düzenli diş hekimi kontrolü sağlığımız açısından önemlidir?

Yenen yiyecekler ve içilen asitli, şekerli içecekler sonrası ağızda asit saldırı olur. Uygulanması gereken ağız hijyeni kuralları yerine getirilmediği zaman diş eti sağlığı ve diş mineleri olumsuz etkilenir, diş eti çekilmeleri ve çürük denilen oluşumlara neden olur.

Eğer yılda en az 2 defa diş hekimi muayenesi ile genel bir kontrol muayenesi yaptıramıyorsak gözden kaçan diş eti ve diş sağlığı problemleri gelişmiş olabilir. Dikkate alınmayan bu sorunlar diş eti çekilmelerine ve çekilmelere bağlı diş hassasiyetleri ile diş kayıplarına neden olabilir. Küçük çürükler basit bir müdahale ile tedavi edilebilecekken, kanal tedavisine ya da çok geç kalınmış durumlarda diş çekimi gibi istenmeyen sonuçları doğurabilir. Diş çekimi sonrası boş kalan yerlere implant tedavisinin yapılmadığı vakalarda da kemik ve yumuşak doku yıkımlarına ve komşu dişler sağlıklı olsa bile kayıplara neden olabilmektedir.

Kötü ağız hijyeni kalp, böbrek ve göz sağlığını olumsuz etkileyebilir

Diş etinde ya da diş köklerinde oluşabilecek enfeksiyonlar ile çürük dişler, vücudumuzun farklı organlarını tehdit edebilir. Ağız içinde enfeksiyona neden olabilen bakteri ve mikroplar kan dolaşımı ile kalp, böbrek ve göz gibi organlarımıza ulaşma ve hasar oluşturma riski oluştururlar. Diş ve diş eti enfeksiyonlarının kalp ile akciğer boşluğuna yerleşip, yayılarak hayati risk oluşturma ihtimalleri bile bulunmaktadır.

Erken yaşanan diş kayıpları hem çiğneme fonksiyonunda hem de estetik kaygılar yaratması dışında, kimi kişilerde psikolojik travmalara yol açabilecek kadar etkilidir.

Dentakademi ücretsiz muayene için sizleri bekliyor

Diş ve diş eti sağlığının hem estetik hem de sağlık açısından etkileri bu kadar keskinken, kendinizi ihmal etmeyin ve Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne gelerek ücretsiz röntgen ve muayene ile tedavi planlaması hizmetinden faydalanın. Merak ettiğiniz tüm soruları uzman hekimlerimizle paylaşın. Sizin için hazırlanan kampanyadan faydalanın ve yeni yıla harika bir gülüş ile girin.

Güzel bir gülüş için bir telefonunuz kadar yakınız. Randevu oluşturmanız için bizlere 444 88 91 numaralı çağrı merkezinden veya (542) 374 42 99 numaralı WhatsApp hattımızdan ulaşmanız yeterlidir..

İletişim:

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

www.dentakademi.com.tr

Çağrı Merkezi: 444 88 91

WhatsApp: 542 374 42 99

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun