WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz. Önce telefon numaranızı yazınız.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Nöbetçi Diş Hekimi

Nöbetçi diş hekimlerimizle gece 23:00’a kadar tedavi hizmeti veriyoruz…

Diş hekimi korkusunun yaygın olması ağız ve diş sağlığı bakımının çoğunlukla geriye atılmasına neden olur. Bu yaklaşımda sizi diş ve diş eti rahatsızlıklarına açık hale getirebilir. Diş ağrısının en sinsi yanı sizi ne zaman ve nerede yakalayacağının belli olmamasıdır. Akşam yemek sonrası sıcak bir yudum çayın ardından birden ben buradayım diyebilir. O nedenle gece tedavi hizmeti veren ve ulaşabileceğiniz bir nöbetçi diş kliniği ya da nöbetçi diş hekimi biliyor olmalısınız.

Gündüz saatlerinde çözüm oldukça kolaydır. En yakın diş hekimine gidip, tedavinizi yaptırabilir ve ağrınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Ya gece ağrı sizi bulursa ne yapacaksınız? Ağrı kesicilere mi yükleneceksiniz? Pamuk üstüne dökeceğiniz kolonyayı dişinize basıp sabahı mı bekleyeceksiniz? Yoksa karanfil mi çiğneyeceksiniz?

Elbette en doğru çözüm nöbetçi diş hekimi hizmeti sunan bir kliniğe ulaşmak ve tedavinizi yaptırmaktır. Çevrenizde gece nöbetçi hekim hizmeti veren bir diş kliniği biliyor musunuz?

İşte bu yazı da tam bunun için lütfen yazının sonundaki iletişim bilgilerimizi acil numaralar arasına eklemeyi unutmayın.

Nöbetçi diş hekim gece saat kaça kadar tedavi hizmeti sunuyor?

İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde diş hastanesi olarak faaliyet gösteren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ağrı çekmemeniz için nöbetçi diş hekimleri ile haftanın 7 günü, resmi ve dini bayramlar dahil olmak üzere gece 23:00’e kadar tedavi hizmeti vermektedir. Diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman hekimleri ile tedavi hizmeti veren Dentakademi, nöbetçi diş hekimleri ile ağrılı hastalarımızın tedavilerini gerçekleştirmektedir.

Nöbetçi hekim’e nasıl muayene olabilirim?

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tüm hastalarına çözüm oluşturan Anadolu Yakası’ndaki bir diş hastanesidir. Diş hekimliğinin tüm branşlarında tedavi hizmeti sunan Dentakademi’ye gece 23:00’e kadar 4448891 numaralı çağrı merkezi ya da (542) 374 4299 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden ulaşıp randevu oluşturabilir ya da diş kliniğimize doğrudan gelip tedavinizi başlatabilirsiniz.

Gündüz uzman hekimlerimiz, gece nöbetçi hekimlerimiz sizi bekliyor olacak.

 

İletişim:

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bağlarbaşı Mh. Atatürk Cd. No:122 Maltepe – İstanbul

www.dentakademi.com.tr

444 88 91 – (542) 374 42 99

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERKEZ

MERKEZ

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 88 91

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluşturun